Telebim przy ul. Goethego 3 w Zabrzu (na budynku ZPEC Sp. z o.o.)
Zadzwoń: 501 58 57 56. Napisz: reklama@ZabrzeTelebimy.pl

TELEBIM LED W CENTRUM ZABRZA

KAMPANIA REKLAMOWA OD 500 ZŁ

O nas

Od 01.02.2011 r. Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. uruchomiło telebim LED (ekran diodowy) przy ul. Goethego 3. Każda z firm ma możliwość  zamieszczenia swojego spotu reklamowego na 12 m2 telebimu.
  
Lokalizacja telebimu na budynku ZPEC Sp. z o.o. przy ul. J.W. Goethego 3 w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca autobusowego  i Dworca PKP, oraz nowatorska i atrakcyjna forma przekazu widoczna tak dla pieszych jak i dla kierowców jadących od ul. 3 Maja do ul. Gen. de Gaulle’a, może Państwu zagwarantować zainteresowanie ogromnej ilości odbiorców (widzów) na poziomie znacznie przekraczającym inne formy reklamy wizualnej.

Zabrzańskie  Przedsiębiorstwo  Energetyki  Cieplnej  Spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością jest specjalistycznym,  branżowym   przedsiębiorstwem  ciepłowniczym  o   wieloletnim  doświadczeniu, które zajmuje się wytwarzaniem, przesyłem i dystrybucją ciepła. Od 1970 r. przedsiębiorstwo istnieje na zabrzańskim rynku ciepłowniczym jako firma, która zaspakaja potrzeby odbiorców w zakresie centralnego ogrzewania i ciepłej wody.


 
http://www.zpec.pl
Copyright © 2012 Telebim
undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by