Telebim przy ul. Goethego 3 w Zabrzu (na budynku ZPEC Sp. z o.o.)
Zadzwoń: 501 58 57 56. Napisz: reklama@ZabrzeTelebimy.pl

TELEBIM LED W CENTRUM ZABRZA

KAMPANIA REKLAMOWA OD 500 ZŁ

KAMPANIA INFORMACYJNA

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ U NAS SZYBKĄ, INTENSYWNĄ I KILKUDNIOWĄ KAMPANIĘ INFORMACYJNĄ NA TELEBIMIE LED?
 


1. KAMPANIA  INFORMACYJNA NA DOWOLNĄ ILOŚĆ DNI
Chcesz szybko w dokładnie określonym terminie dotrzeć do swoich klientów, poinformować  ich o promocji, wydarzeniu? Masz możliwość nadania kampanii na tyle dni na ile potrzebujesz i w okresie jaki Tobie odpowiada.


2. SZYBKOŚĆ NADANIA
W  ciągu jednego dnia od podpisania zlecenia, twój spot ukaże się na ekranie. Ty dostarczasz spot drogą elektroniczną, a my od raz umieszczamy go na ekranie.


3. NIE MASZ POMYSŁÓW NA PLANSZE MY ZROBIMY JĄ ZA CIEBIE
Nie masz możliwości, czasu, pomysłów na wykonanie planszy informacyjnej my możemy z materiałów powierzonych zrobić taką planszę dla Ciebie.


4. ELASTYCZNOŚĆ ZMIAN
Jeżeli podczas emisji spotu, zdecydujesz, że chcesz zmienić plansze (na nową), jest taka możliwość w całym okresie trwania kampanii.


5. PRZYJEMNA I INTENSYWNA FORMA
To ty określasz długość i intensywność swojej kampanii informacyjnej. Najczęściej kampania informacyjna ma postać przyjemnej, statycznej planszy, emitowanej przez 5 sekund,  intensywnie co 2,5 min. Możesz również zamówić nowoczesną i skuteczną kampanię reklamową na dłuższy okres czasu lub kampanię reklamową na wielu nośnikach (inne ekrany, ekrany LCD w autobusach, powierzchnia reklamowa na budynkach).
Reklama na telebimie LED jest nowoczesną i skuteczną formą przekazu dzięki, której masz możliwość zwiększenia rozpoznawalności swojej marki oraz wypromowania swojego produktu.Kampania informacyjna już od 150 zł


Zapytaj o szczegóły swojej kampanii:

 
       Tel. 32 778 03 74 lub 501 58 57 56       
e-mail: marketing@zpec.pl
 

  „REKLAMA DOKŁADNIE TAKA, JAKIEJ POTRZEBUJESZ!”
 
Copyright © 2012 Telebim
undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by